Piedāvājumi

Dažādi rokdarbi - nāc mācīties, dalīties  vai iegādāties

piedavajums

 

  • Ir pieejami jau gatavi izstrādājumi – sadaļa produktu katalogs!
  • un izgatavošana pēc pasūtījuma – sadaļā kontakti!
  • Radošās darbnīcas (iespējami arī izbraukumi uz pasākumiem) – dažādas tēmas un iespējas
  • rokdarbi (jostu aušana, vilnas darbi – vikingu stelles u.c., adīšana, tamborēšana, pīnīšu un aukliņu meistardarbnīca, pērļošana u.c.)
  • mākslinieciskas aktivitātes (ģipša figūriņu atliešana un/vai apgleznošana; gleznu kopiju kolektīva gleznošana u.c. aktivitātes).

organizē un vada:

Linda Bēce  / Tālr. 22008808 / E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Limbaži, Pasta iela 6 (lūdzu iepriekš pieteikties)

Vai arī Audēja un rotu meistare - Inga Blauberga (26159458)

 

Jostas - (austas - ziedainās, rakstainās – Lielvārdes, Kaldabruņas (smalka vilna, lins), Rotas: - kreklu saktiņas (melhiors), arheoloģisko tērpu bronzas rotas, „Trikātas” saktas (bronza ar emaljētu rakstu).

 

Gatavi tekstildarbi un iespēja pasūtīt:

lielie lakati (vilna, lins) - lakati austi vairākās tehnikās – kreps, trinītis - rakstainais trinis, velku-audu trinis, vienkārtnis un dubultaudums. segas - austas dubultauduma tehnikā (vilna, lins) galdauti – lins ar kokvilnu – audu rakstos audums ar saikli. sedziņas, dvieļi, šalles, apmetņi

Pasūtījumiem e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.