Pasākumu plāns

Bierdrības pasākumu plāns

Dažādi rokdarbi - nāc mācīties, dalīties  vai iegādāties

piedavajums

 

  • Ir pieejami jau gatavi izstrādājumi – sadaļa produktu katalogs!
  • un izgatavošana pēc pasūtījuma – sadaļā kontakti!
  • Radošās darbnīcas (iespējami arī izbraukumi uz pasākumiem) – dažādas tēmas un iespējas
  • rokdarbi (jostu aušana, vilnas darbi – vikingu stelles u.c., adīšana, tamborēšana, pīnīšu un aukliņu meistardarbnīca, pērļošana u.c.)
  • mākslinieciskas aktivitātes (ģipša figūriņu atliešana un/vai apgleznošana; gleznu kopiju kolektīva gleznošana u.c. aktivitātes).

organizē un vada:

Linda Bēce  / Tālr. 22008808 / E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Limbaži, Pasta iela 6 (lūdzu iepriekš pieteikties)

Vai arī Audēja un rotu meistare - Inga Blauberga (26159458)

 

Jostas - (austas - ziedainās, rakstainās – Lielvārdes, Kaldabruņas (smalka vilna, lins), Rotas: - kreklu saktiņas (melhiors), arheoloģisko tērpu bronzas rotas, „Trikātas” saktas (bronza ar emaljētu rakstu).

 

Gatavi tekstildarbi un iespēja pasūtīt:

lielie lakati (vilna, lins) - lakati austi vairākās tehnikās – kreps, trinītis - rakstainais trinis, velku-audu trinis, vienkārtnis un dubultaudums. segas - austas dubultauduma tehnikā (vilna, lins) galdauti – lins ar kokvilnu – audu rakstos audums ar saikli. sedziņas, dvieļi, šalles, apmetņi

Pasūtījumiem e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par mums

futter parmumsPulcēšanās Limbažos Pasta ielā 6 – biedrības „Saulesrits” telpās aizsākās ar dažu interesentu vēlmi apgūt tautisko – etnogrāfisko jostu aušanu. Uzaicinājām daiļamatu meistari Dimateri Reklaiti – lai ierāda pamatus un lēnām apguvām jostu aušanas iemaņas. Pamazām radās vajadzība pēc stellēm  un Linda Bēce organizēja vairāku steļļu iegādi, lai gribētājas var pamainīties. Pirmajā gadā mācoties jostu aušanas prasmes - mēs noaudām 12 jostas.  Otrajā gadā jau varējām iekārtot nelielu izstādi Limbažu bibliotēkas telpās: Trešajā gadā jau varam sacensties meistarībā. 

Seko mums Facebook

Kontakti

kontakti

Biedrība „9 Arodi”
Nr. 40008275700
dibināta 12.04.2018
Limbažu nov., Limbaži, Torņa iela 1, LV-4001
Bankas konts – biedru naudām un ziedojumiem:
A/S Paysera LT; Konts: LT983500010003543619

Biedrības vadītājas:
Linda Bēce +371 22008808
Inga Blauberga +371 26159458
9arodi@gmail.com